Dzień logistyka 2017 rok

16-03-2017

Dzień  13 marca 2017 roku  był ważnym dniem dla logistyków naszej szkoły. O godzinie 11.30 uczniowie klasy  III A oraz grup logistycznych z klas I A i II A  Technikum  Nr 6 zebrali się w sali 104/V, gdzie przez kolejne trzy godziny lekcyjne uczestniczyli w różnych zajęciach..

Pierwszą  część  Dnia Logistyka stanowił festiwal filmowy.

 Każda z klas prezentowała przygotowany przez siebie film tematycznie związany z  logistyką, którego hasłem było: „Logistyka zawodem przyszłości”. Tę konkurencję jednogłośnie wygrała drużyna klasy  II A reprezentowana przez twórcę filmu Roberta Szyndlera. Drugie miejsce zajęła klasa I A reprezentowana przez Szymona Zelka, Mateusza Grossego  oraz Szymona Bernackiego.

Drugą część stanowiły  gry i zabawy zespołowe, w których uczniowie musieli wykazać się swoją wiedzą, kreatywnością a często nawet zdolnościami do improwizowania działań. Każda z klas przygotowała swoją grę, angażując do uczestnictwa pozostałych uczniów.

Był turniej „Jeden z dziesięciu” przygotowany przez kl. III A i w  tej konkurencji najlepszą okazała się Karolina Smalcerz z kl. II A .

Był też „Głuchy telefon” oraz Konkurs wiedzy logistycznej przygotowane przez uczniów kl. II A .

 W tych konkurencjach najlepszymi okazali się uczniowie: Karolina Wnęk z kl. 1a, Dominik Ptasiński   z kl.2a, Robert Szyndler także  z tej klasy oraz Aleksandra Sobieniowska  i Mateusz Michlewicz oboje z kl. 3a.

Najwięcej ciekawych i zaskakujących sytuacji przygotowały dla wszystkich organizatorki zadania z klasy I A Dominika Kubiesza i Karolina Wnęk – to dzięki nim pozostali uczniowie, którzy zgłosili się do tej konkurencji, przez ponad 30 minut  biegali po całej szkole, szukając kolejnych miejsc i zadań do wykonania na terenie całej szkoły. Konkurencję wygrała ostatecznie reprezentacja klasy II A wyprzedzając o niecałe 2 minuty klasę III A.

Po zakończeniu zadań nastąpił czas ogłoszenia wyników i rozdania nagród w poszczególnych konkurencjach. Przyznano drobne nagrody rzeczowe oraz „bony”, które upoważniają ich posiadaczy do realizacji w najbliższym tygodniu – wymiany ich na „piąteczkę” ze wskazanych przedmiotów logistycznych.

Podziękowania i nagrody należą się również uczniom, którzy bardzo aktywnie pomagali w organizacji Dnia Logistyka w roku 2017.

Dzień ten był pełen wrażeń, emocji, dobrej zabawy oraz radości. Nasi uczniowie pokazali  również, że  potrafią być kreatywnymi,  umieją sobie i innym zorganizować pracę, potrafią współpracować oraz dobrze się przy tym bawić.

 

 

Krystyna Kilian

Ilość odsłon: 1394

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.