Jak wygrać staż w Abyss Glass?

02-03-2017

CKZIU we współpracy z firmą Abyss Glass Group Sp. Z O. O. w Katowicach ogłasza konkurs na wykonanie animacji komputerowej 3d, 2d lub modelu 3d pod hasłem „Postać, z którą chciałbym sobie zrobić zdjęcie”.

Nagrodą główną w konkursie jest nieodpłatny miesięczny staż podczas wakacji w firmie Abyss Glass Group Sp. Z O. O. w Katowicach produkującej lustra interaktywne. Przewidziane też są nagrody niespodzianki dla autorów wyróżnionych prac ufundowane przez dyrektora Centrum. Uczestnicy konkursu otrzymają ponadto ocenę z aktywności z wybranego przedmiotu zawodowego.

Ponadto praca, która wygra i spełni wymogi konkursowe będzie prezentowana  na urządzeniu ( fotobudka) prezentowanym przez Abyss Glass podczas dni otwartych w Centrum dnia 30 marca tego roku.

Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne są w Bibliotece Centrum u koordynatora konkursu p. Anny Kosobudzkiej, która przyjmuje zgłoszenia na konkurs. Konsultacji udzielą również nauczyciele przedmiotów zawodowych: p. Bożena Drewniak i p. Marcin Pastucha.

Zgłoszenia przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do 17 marca tego roku.

Niech moc będzie z Wami!

AK

Ilość odsłon: 1086

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.