Kraków w naszych obiektywach

15-05-2023

W dniu 20 kwietnia 2023 roku grupa fotografów z klasy 3aT6 wyruszyła na wycieczkę do pięknego miasta Krakowa. Celem wyprawy było wykonanie fotografii, które oddadzą atmosferę i piękno miasta.

Wycieczka rozpoczęła się o poranku, kiedy to grupa spotkała się na dworcu kolejowym i wyruszyła w kierunku Krakowa. Po przyjeździe do miasta, uczniowie rozpoczęli fotografowanie różnych miejsc, aby uchwycić różnorodność i bogactwo miasta. Robili zdjęcia z życia miasta, krajobrazów, zabytków oraz ulic i alejek.

Następnie, grupa udała się do Muzeum Fotografii, gdzie mieli okazję obejrzeć różne wystawy i zapoznać się z historią fotografii. W muzeum uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych faktów na temat tej dziedziny sztuki oraz poznali techniki i narzędzia wykorzystywane przez fotografów.

Po zwiedzaniu muzeum, grupa kontynuowała swoją wycieczkę i odwiedziła kolejne miejsca, aby zrobić jeszcze więcej zdjęć. W trakcie całego dnia uczniowie nie odczuwali zmęczenia, ponieważ byli podekscytowani i zmotywowani do robienia jak najlepszych fotografii.

Wycieczka trwała aż do późnego popołudnia, kiedy to grupa powróciła do Jaworzna, pełna wrażeń i zadowolona z wykonanych fotografii. Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni z wyprawy, która była świetnym sposobem na rozwijanie swoich pasji i umiejętności fotograficznych oraz na poznawanie piękna i kultury miasta Krakowa.

KP

 

Ilość odsłon: 454

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.