Pamiętacie „Sober Heads”?

07-11-2022

Już wkrótce rozpoczyna się nowa edycja olimpiady Zwolnieni z Teorii. Tym czasem, nasi zeszłoroczni laureaci, tworzący zespół „Sober Heads”, czyli uczniowie klasy IVbT5, przyszli technicy reklamy : Paulina Długosz, Amelia Sawicka, Oskar Bąk, Tomasz Łabaj, Grzegorz Likus i Miłosz Gałecki nadal propagują swój autorski, zwycięski projekt społeczny.

W ramach realizacji tegoż, przyjęli zaproszenie od dyrektora ZSO w Jaworznie: pani mgr inż. Marty Figury.

W dniu 3 listopada  br., dokonali prezentacji swojego projektu dla uczniów liceum oraz ósmoklasistów tej szkoły. Nasi maturzyści przedstawili swój punkt widzenia na temat nadużywania alkoholu przez młodzież. Prelekcje, które odbyły się w 3 edycjach, cieszyły się na tyle dużym zainteresowaniem, że wywiązały się dyskusje na temat technicznej strony realizacji tego projektu. Nasi prelegenci odpowiadali na padające z widowni pytania dotyczące projektu i samej olimpiady.

Dziękując naszej młodzieży, panie: pedagog mgr Anna Smyl-Wiśniewska i psycholog mgr Angelika Lelek, podkreśliły wagę tego typu programów kierowanych do młodzieży i realizowanych również przez młodzież. W tym miejscu chciałabym podziękować dyrekcji ZSO oraz w/w paniom za zorganizowanie tego spotkania. W przedstawionych prelekcjach wzięło udział 150-ciu uczniów oraz kilku nauczycieli tejże szkoły.

 

Opiekunka projektu: Anna Kosobudzka

 

Ilość odsłon: 708

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.