Śląskie.Zawodowcy – rekrutacja

15-09-2021

Nasza Szkoła bierze udział w projekcie „Śląskie. Zawodowcy” realizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w partnerstwie z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach, Izbą Rzemieślniczą w Katowicach oraz Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną. Projekt jest realizowany w okresie 01.09.2019 – 31.12.2022.
Główny cel Projektu to poprawa oferty i zwiększenie jakości kształcenia zawodowego oraz dostosowanie oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy, w tym stworzenie warunków dla zajęć praktycznych poprzez udział w stażach, praktykach, kursach, szkoleniach, doradztwie edukacyjno-zawodowym.

Uczniowie klas trzecich, kształcący się w zawodach: technik automatyk, technik elektryk, technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik informatyk, technik logistyk, technik mechatronik, technik programista oraz technik reklamy zainteresowani udziałem w projekcie, proszeni są o zapoznanie się z „Regulaminem Projektu” oraz poprawne wypełnienie załącznika nr 1 (ww. dokumenty umieszczone są na stronie szkoły w zakładce: PROJEKTY/RPO „ŚLĄSKIE.ZAWODOWCY”) w terminie do dnia 24.09.2021 r. i oddanie go do sekretariatu, pokój 105 bud. I.

ŚLĄSKIE STAWIA NA ZAWODOWCÓW!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W REKRUTACJI

Ilość odsłon: 602

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.