Studniówka 2018 Technikum nr 6

07-02-2018

Tegoroczny bal studniówkowy uczniów klas maturalnych Technikum nr 6, będącym częścią Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie odbył się 26.01.2018r. w Sali bankietowej ,,Zacisze’’ w Dąbrowie Górniczej.  Tradycyjnie uczestniczyli w nim również: dyrekcja szkoły, nauczyciele, wychowawcy oraz rodzice.

Część oficjalną balu otworzyła Pani Dyrektor – Simona Smugowska, życząc młodzieży wspaniałej zabawy do samego rana oraz sukcesów podczas egzaminów maturalnych, z którymi uczniowie zmierzą się już za niedługo. 

Przedstawiciele poszczególnych klas czwartych prowadzący galę – w imieniu swoich koleżanek i kolegów skierowali słowa podziękowań pod adresem dyrekcji, wychowawców, wszystkich nauczycieli oraz rodziców zaangażowanych w organizację uroczystości.  

Wreszcie nadszedł oczekiwany moment – młodzież odtańczyła poloneza.

Po części oficjalnej i wspólnym obiedzie zaczęła się szampańska zabawa do rana, której przerywnikiem był program artystyczny przygotowany przez wszystkie trzy klasy Technikum nr 6. Z jednej strony kilka stron z pamiętnika, czyli wspomnienia uczniów z ostatnich lat szkolnych; poprzez skecz rozbawiający gości do łez, aż do szalonego tańca.

Uczniowie wraz z nauczycielami bawili się do samego rana, ta noc zupełnie należała do nich, parkiet przez kilka godzin zajęty przez młodzież. Nie zabrakło różnych zabaw, dedykacji oraz zumby prowadzonej przez nauczyciela wychowania fizycznego z naszej szkoły. Po północy uczniowie odtańczyli również słynną belgijkę.

Noc, która na długo pozostanie w pamięci uczniów, ich rodziców, ale także wychowawców tych klas, jak i również wszystkich nauczycieli bawiących się na tej studniówce.

KP

 

 

 

Ilość odsłon: 2519

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.