VIII Halowy Turniej Dzieci Jaworzno ’2016

07-12-2016

Na stronie głównej  LKS „Ciężkowianka” ukazał się artykuł, którego fragmenty (za zgodą autora ) cytujemy :

 „ Jak co roku na przełomie listopada i grudnia LKS „Ciężkowianka” wespół z Miejskim Centrum Kultury  i Sportu była organizatorem Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci, który odbył się w ramach projektu pn. „Piłka nożna wrogiem nałogów”. W niedzielę 27 listopada- po raz drugi w Hali Sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu  przy ulicy Inwalidów Wojennych 18 na Osiedlu Stałym- dziewczęta i chłopcy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych żaków (rocznik 2008), orlików (rocznik 2006) oraz młodzików (rocznik 2004). Zadanie zostało wsparte ze środków budżetowych samorządu województwa śląskiego, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Gminy Jaworzno. Ponadto przedsięwzięciu pomocy: udzielili poseł na Sejm RP Paweł Bańkowski, „Fornit” Sp. z o.o,, Zakład Ciastkarski Janina Banasik oraz radny Rady Miejskiej w Jaworznie Janusz Ciołczyk.

Na starcie turnieju, który stanowi dobrą propozycję alternatywnej formy spędzenia wolnego czasu, służąc promocji zdrowego, higienicznego trybu życia, stanęło 12 teamów z Jaworzna, Śląska i Małopolski. ( …)

W przeprowadzeniu turnieju i jego przygotowaniu pomogła pedagog CKZiU Anna Smyl- Wiśniewska oraz wolontariuszki z technikum nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego: Kamila Morkisz i Klaudia Berny z kl. 2a, Natalia Krynicka z kl. 3a, Gabriela Matejko z kl.3b.  Chwile pełne wrażeń na zdjęciach uwieczniła Dominika Kubiesza z kl.1a.

ASW

 

Ilość odsłon: 1564

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.