Zaproszenie do udziału w projekcie „Aktywność społeczna – zrób to dla siebie”

03-09-2019

Czy warto działać społecznie? Czy praca społeczna to działalność  bezinteresowna?

Od kilkunastu lat organizujemy zajęcia dla młodzieży. Analizujemy też, czego pracodawcy oczekują od zatrudnianych osób. Na podstawie tego doświadczenia możemy powiedzieć, że działalność społeczna to najlepszy sposób m. in. na

  • poznawanie swoich mocnych stron;
  • rozwijanie wielu umiejętności;
  • wykorzystanie pasji.

Jeżeli dotychczas nie poświęcałaś/nie poświęcałeś dużo czasu na działalność społeczną, to zgłoś się do udziału  w naszym projekcie!

Niezależnie od tego, czy najbardziej lubisz pisać, przemawiać, spotykać się z innymi ludźmi, rysować, pracować przy komputerze, czy może masz inne mocne strony, wykorzystamy je i dopasujemy indywidualnie dla Ciebie zakres udziału w projekcie.

Zapraszamy Cię na sześć miesięcy wspólnej przygody, która da Ci wiele satysfakcji, a jednocześnie rozwinie najbardziej potrzebne na rynku pracy tzw. umiejętności miękkie (np. pracy zespołowej, przekonywania innych, motywowania, przyjmowania krytyki).

W trakcie organizowanych raz lub dwa razy w miesiącu zajęć grupowych oraz kilku spotkań indywidualnych z doradcą poznasz i będziesz umiała/umiał stosować m.in.

  • techniki zadawania pytań;
  • sposoby zwracania się do słuchaczy;
  • zasady posługiwania się mową ciała.

Na koniec udziału w projekcie będziesz miała/miał szanse zdobycia nagród w specjalnym konkursie, otrzymasz Certyfikat Kompetencji Społecznych firmowany m.in. przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz zaświadczenie naszej Fundacji o wolontariacie. 

 Bądź aktywny! Zrób to dla siebie!

Przystąpienie do projektu wymaga udziału w procesie rekrutacji. Wypełnij zgłoszenie chęci udziału w projekcie wraz z załącznikami, które otrzymasz od opiekuna grupy w Twojej szkole. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Zapraszamy!

Projekt „Aktywność społeczna – zrób to dla siebie” jest realizowany przez Fundację Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Opiekunem grupy projektowej w CKZiU jest p. Teresa Mulka-Łuszcz. W gabinecie doradcy zawodowego – sala 206/II (wejście przez sekretariat) uzyskasz szczegółowe informacje o projekcie i wypełnisz kartę zgłoszenia.

Ilość odsłon: 695

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.