Zawrotne 55000!!!

18-05-2018

We wtorkowy poranek uczniowie klas 1aTE, 1aT5 oraz 1bT6 wraz z opiekunami wyruszyli na wycieczkę integracyjno- krajoznawczą do Ustronia i Wisły. Promyki wiosennego słońca zachęcały do podboju Baraniej Góry. Niestety po kilku godzinach marszu, kapryśna górska pogoda dała o sobie znać i kolejne kilometry pokonywaliśmy w kroplach deszczu. Przewodnik umilał nam czas opowiadając o ciekawostkach o florze i faunie Beskidu Śląskiego. Na szlaku udało się nam nawet dostrzec salamandrę plamistą! Po 22 kilometrach pieszej wędrówki przemoczeni, ale szczęśliwi i radośni, pojechaliśmy do ośrodka, skąd po zakwaterowaniu i kolacji znowu wyruszyliśmy na spacer. Na koniec dnia przy muzyce siedzieliśmy przy ognisku smażąc kiełbaski.

Następny dzień spędziliśmy zwiedzając rodzinne miasto Adama Małysza. W pięknym słońcu spacerowaliśmy po Wiśle, robiąc małą przerwę na placu zabaw ?

Na nudę nie było czasu, bo jak pokazały opaski sportowe liczące nasze kroki, każdy pokonał 55000 kroków w ciągu naszej niezapomnianej wycieczki.

Wychowawczynie 🙂

Ilość odsłon: 1489

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.