Życzenia na nowy rok

02-01-2019

Drodzy Czytelnicy!

Życzymy Wam spełnienia wszystkich czytelniczych marzeń w 2019 roku !

Wasze   marzenia  mogą się ziścić po odwiedzinach w Bibliotece CKZiU.  Wystarczy sięgnąć po książki, filmy i audiobooki! Świetnym przykładem spełniających się marzeń są tytuły zakupione z funduszy otrzymanych Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Priorytet 3  oraz książki i czytniki podarowane przez firmę Amazon.

Do projektu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Priorytet 3. przystąpiła Biblioteka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Jaworznie, a jako Biblioteka Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego kontynuowała  ideę programu. To dzięki Wam –  uczniom, biorącym udział w 60 projektach edukacyjnych,  Biblioteka pozyskała środki w wysokości 15 000 zł,  za które mogła  zakupić aż 745 pozycji. Były to książki, zarówno w języku ojczystym jak i w językach obcych,  audiobooki oraz filmy.

Marzenia naszych czytelników spełniła również firma Amazon, która podarowała  10 czytników Kindle i 100 książek, biorąc pod uwagę tytuły wskazane przez uczniów.

Jeśli poszukujecie ciekawych tytułów, o których do niedawna marzyliście Wy i  Wasi starsi koledzy, zapraszamy do Biblioteki!

MG

Ilość odsłon: 704

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.